autoservis, Diagnostika, Odtahová služba

Autoservis

_mg_8077_325Disponujeme týmem zkušených techniků. Specializujeme se na kompletní servis vozů značky FORD a opravy palivových soustav vozů všech značek.

 

 

 

Servis klimatizace

Autoklimatizace je zařízení které v teplých měsících vozidlo vychladí a v sychravých měsících vozidlo odvlhčí - odmlží. V dnešní době je součásti výbavy téměř každého vozu a je zapotřebí vědět, že pro její správnou funkci je potřeba provádět pravidelné kontroly minimálně po dvou letech provozu. Naše firma má již mnoholeté zkušenosti v oboru, o čemž svědčí řada spokojených zákazníků.

Kompletní plnění autoklimatizace obsahuje,

odsátí zbytku chladiva, tlaková zkouška celého systému dusíkem, vakuování, plnění olejem případně detekční látkou zbarvující místo netěsnosti a plnění ekologickým médiem R 134a. Kontrolu sacího a kondenzačního tlaku, funkční zkoušku s vychlazením a zkoušku detektorem na únik.

Servis automatických převodovek

operator-repair-gear-box--imagio50748654_325

I když většina výrobců vozidel uvádí, že náplň v automatické převodovce je doživotní, v žádném případě tomu tak není.

Olej v automatické převodovce je důležité měnit v pravidelných intervalech (záleží na typu převodovky). V opačném případě může dojít k rychlému opotřebení, v horších případech i ke zničení automatické převodovky a hydroměniče.

Výměnu oleje v automatické převodovce provádíme většinou na počkání.

S výměnou oleje provádíme čištění systému přístrojem PF5, který zaručí stoprocentní výměnu převodového oleje v automatické převodovce bez nutnosti demontáže a rozdělání automatické převodovky.

Více o automatických převodovkách se dozvíte zde.

 

Diagnostika

Jsme vybaveni špičkovou diagnostikou BOSCH KTS pro kontrolu a hledání závad, nebo diagnostikami IDS od Ford Motor Company, Lexia pro Peugeot, Citroen

S těmito diagnostickými přístroji můžeme diagnostikovat nejen systém vstřikování, ale i kontrolovat jednotlivé prvky palivové soustavy, které přímo či nepřímo ovlivňují správný chod celého agregátu..

Odtahová služba

Našim zákazníkům nabízíme v případě zastavení automobilu odtah z jakéhokoliv místa republiky za smluvní ceny.

V případě zájmu a po zjištění rozsahu poškození jsme schopni Váš vůz diagnostikovat a případně opravit i v místě poruchy bez nutnosti odtahu.